• Euregio Herfsttoernooi Judo Promotion Twente 25e editie

    Euregio Herfsttoernooi Judo Promotion Twente 25e editie

    Zaterdag 19 november staat Sporthal ‘De Veste’ in Borne in het teken van judo. Judo Promotion Twente houdt haar jaarlijkse toernooi inmiddels voor de 25e keer, voor de eerste maal in deze gloednieuwe sporthal.

    Na weken van voorbereiding wordt zaterdag een goed toernooi neergezet. Zoals altijd dankzij het grote aantal van bijna 100 vrijwilligers waarop kan worden gerekend, inclusief scheidsrechters en EHBO. Hiervoor allemaal onze hartelijke dank. De bezetting was top, met deelname van 43 clubs uit Nederland en Duitsland en poules tot 30 deelnemers.

    De prestaties uit de regio waren ook goed, met 12 medailles voor Judo Promotion Twente (JPT), 11 voor Stichting Judosport Oost (SJO), 7 voor JV THAG en 4 voor Judoschool Haagsma. Het meeste goud (4x) kwam op naam van SJO, gevolgd door 2 x voor JPT.

    De uitslagen:

    Dames -12 jaar

    Poule 1V1

    1. Chantal Youssef (Stichting Judosport Oost)
    2. Christel Becking (Kiryoku)
    3. Emi Zwak (Judo Promotion Twente)
    • Jildou Werkman (Kiryoku)

    Poule 1V2

    1. Emilia Beier (JSV Düsseldorf)
    2. Eva Thole (Judo Zwolle)
    3. Puck Menkelhorst (Nippon Judo Achterhoek)
    • Roos Plat (Stichting Judosport Oost)

    Poule 1V3

    1. Samantha de Visser (Sportstudio Buiten)
    2. Nina Luisman (Judo Promotion Twente)
    3. Isabella Enklaar (Nippon Judo Achterhoek)

    Poule 1V4

    1. Julia Dekker (Kiryoku)
    2. Janna Egger (Judo Zwolle)
    3. Linde Hanstede (Judo Promotion Twente)
    • Chantal Weerman (Judo Zwolle)

    Heren -12 jaar

    Poule 1M1

    1. Cas Karperien (Judo Promotion Twente)
    2. Matteo Melisie (Judo Promotion Twente)
    3. Niels de Raad (Sportschool van Doorn)

    Poule 1M2

    1. Taco van Veen (Top Judo Utrecht)
    2. Jaidy van der Horst (Nippon Judo Achterhoek)
    3. Rafael Masselink (Kiryoku)
    • Nick Brouwer (Budo Vereniging Shizentai)

    Poule 1M3

    1. Thom Tiedink (Nippon Judo Achterhoek)
    2. Jouke Snippe (Stichting Judosport Oost)
    3. Jarno Bronsvoort (THAG)
    • Jesse ter Bekke (Judo Losser)

    Poule 1M4

    1. Hugo Hesselink (Stichting Judosport Oost)
    2. Thijs Möller (Judo Promotion Twente)
    3. Joek Sluiter) (Bijsterbosch)
    • Jonas van Dijk (Top Judo Utrecht)

    Poule 1M5

    1. Bryan van Zijtveld (Judo Zutphen)
    2. Ruben Bronsvoord (THAG)
    3. Gijs Heering (Judoschool Haagsma)
    • Stan Hageman) (Judo de Liemers)

    Poule 1M6

    1. Nadim Mouhouti (Budo Sport Arnhem)
    2. Dayclinn Nunes (Budo Vereniging Shizentai)
    3. Mika Dijkstra (Sonnenberch)

    Dames -15 jaar

    Poule 2V1

    1. Nohade Riadi (Judo Promotion Twente)
    2. Lois Klein (Judovereniging Vos)
    3. Zahira El Hamdaoui (Bijsterbosch)

    Poule 2V2

    1. Faye Tempel (Bushi Arnhem)
    2. Alexandra Mantel (Stella Bevergern)
    3. Alina Heiden (Stella Bevergern)
    • Jonna Groot (Nippon Judo Achterhoek)

    Poule 2V3

    1. Noer Zouaidia (Bushi Arnhem)
    2. Bente Lueb (Budo Vereniging Shizentai)
    3. Milva Baar (Budo Sport Arnhem)
    • Rut Bouwhuis (Stichting Judo Sport Oost)

    Poule 2V4

    1. Demi Putman (Judo Zutphen)
    2. Ilha van Mierlo (Budo Vereniging SHizentai)
    3. Annabel Weber (BSV Anbergen)
    • Kyra van der Meijden (Top Judo Utrecht)

    Poule 2V5

    1. Renee Eikelboom (Judo Zutphen)
    2. Joyce Grote Punt (Sportstudio Buiten)
    3. Filiz Kucukonder Stichting Judosport Oost)
    • Megan Lakerink Sportschool van Doorn)

    Poule 2V6

    1. Maartje Daamen (Sonnenberch)
    2. Diewertje Lanters (Budo Vereniging Shizentai)
    3. Esmé Scherrenberg (Top Judo Utrecht)
    • Nina Huffenreuter (Theo Meijer Sport)

    Poule 2V7

    1. Yael van Heemst (Judoclub Krimpenerwaard)
    2. Renske Uijthof (Judoschool Haagsma)
    3. Katja Kuznetsova (Nippon Judo Achterhoek)
    • Fabienne Enklaar (Nippon Judo Achterhoek)

    Poule 2V8

    1. Sandra Ballegooijen (BSV Anbergen-Slagharen)
    2. Naomi Loffeld (Nippon Judo Achterhoek)
    3. Kimberley van Rooijen (Judo de Liemers)

    Poule 2M1

    1. Corné Snijder (Bushi Arnhem)
    2. Rick Schmitz (Bushi Arnhem)
    3. Jeffrey Scherpenkate (Sonnenberch)
    • Jort Gerdes (Bushi Arnhem)

    Poule 2M2

    1. Binck te Winkel (Bushi Arnhem)
    2. Daan Radier (Bushi Arnhem)
    3. Tim Winter (Budo Vereniging Shizentai)
    • Rian Meijers (Judoschool Haagsma)

    Poule 2M3

    1. Merijn te Winkel (Bushi Arnhem)
    2. Rico Poppinghausen (Stichting Judosport Oost)
    3. Gijs Spaargaren (Bushi Arnhem)
    • Moos Wijnsma (Sportschool van Dijk)

    Poule 2M4

    1. Freek Hendriks (Top Judo Utrecht)
    2. Marijn Prins (Bushi Arnhem)
    3. Jos Meliesie (Sportschool van Dijk)
    • Mink Willemsen (Judo Zutphen)

    Poule 2m5

    1. Sil Wijnsma (Sportschool van Dijk)
    2. Stan Heg (Bushi Arnhem)
    3. Jjonathan Gefferie (Top Judo Utrecht)
    • Lucas Velden (Budo Vereniging Shizentai)

    Poule 2M6

    1. Rowen Soetowidjojo (Top Judo Utrecht)
    2. Thorben Schuurs (Budo Sport Arnhem)
    3. Marik Pereboom (Stichting Judosport Oost)
    • Damian Mulder (Stichting Judosport Oost)

    Poule 2M7

    1. Damien van Mierlo (Budo Vereniging Shizentai)
    2. Finn van Datselaar (Theo Meijer Sport)
    3. Armel Dam (Judo Zutphen)
    • Jesse van Kruistum (Sportschool van Doorn)

    Poule 2M9

    1. John-Deivy de Waard (Bijsterbosch)
    2. Geoffrey van Rooijen (Judo de Liemers)
    3. Jochem van Dijk (Judo Promotion Twente)
    • Jeroen Wels (Theo Meijer Sport)

    Dames -18 jaar

    Poule 3V1

    1. Mei van der Schreer (Bijsterbosch)
    2. Gabrielle Hekkers (Budo Sport Arnhem)
    3. Lisa van der Meijden (Bijsterbosch)

    Poule 3V2

    1. Bente Egeter (Bijsterbosch)
    2. Verena van der Werf (Judo Promotion Twente)
    3. Mirne Gal (Budo Vereniging Shizentai)

    Poule 3V3

    1. Ilsa Beeftink (Nippon Judo Achterhoek)
    2. Famke Linnebank (Judoschool Lelystad)
    3. Demi van Beukering (Budo Sport Arnhem)
    • Tamara Elbers (Judo Ryu Maasduinen)

    Poule 3V4

    1. Annemijn Salomons (Nippon Judo Achterhoek)
    2. Nikki Stens (Bushi Arnhem)
    3. Danée Roseval (Judo Promotion Twente)

    Heren -18 jaar

    Poule 3M1

    1. Victor van Gerven (Bushi Arnhem)
    2. Koen Heuten (THAG)
    3. Nick Meijer (Stichting Judosport Oost)

    Poule 3M2

    1. Vincent Schreurs (Stichting Judosport Oost)
    2. Daid Knoop (Budo Sport Arnhem)
    3. Luuk Nieboer (Top Judo Utrecht)

    Poule 3m3

    1. Jorn Barneveld (Stichting Judosport Oost)
    2. Jona Visser (Theo Meijer Sport)
    3. Max Rudiger (THAG)
    • Daan Landman (Bushi Arnhem)

    Poule 3M4

    1. Koen Heg (Bushi Arnhem)
    2. Matthijs Woolderink (THAG)
    3. Iwan van Velden (Budo Vereniging Shizentai)
    • Wouter Tijink (THAG)

    Poule 3M5

    1. Tobias Rosendaal (Budo Vereniging Shizentai)
    2. Jeroen van Engelen (Tomoda)
    3. Max vd Heijden (Top Judo Utrecht)
    • Job Visser (Top Judo Utrecht)

    Poule 3M6

    1. Ryan van Donkelaar (Thoe Meijer Sport)
    2. Luc de Greef (Judo Zutphen)
    3. Bo Sanders (THAG)
    • Joost Daamen (Sonnenberch)

    Dames 18+

    Poule 4V1

    1. Pascalle Clappers (Budo Vereniging Shizentai)
    2. Valerie uit ’t Broek (Hantei)
    3. Roxane Bakker (Tomoda)

    Poule 4V2

    1. Amy van Zijtveld (Judo Zutphen)
    2. Yvet Willems (Judo Ryu Maasduinen)
    3. Lisa Vullings (Tomoda)

    Heren 18+

    Poule 4M1

    1. Luc van Hal (Budo Vereniging Shizentai)
    2. Thom van Engelen (Tomoda)
    3. Rick Quinten (Judo Promotion Twente)

    Poule 4M2

    1. Raman van Wee (Top Judo Utrecht)
    2. Klaas Veld (Bijsterbosch)
    3. Enrico Last (Sonnenberch)
    • Ron Metternich (Judoschool Haagsma)

    Poule 4M3

    1. Teun te Veluwe (Judo Zutphen)
    2. Tom Bastiaan (Sonnenberch)
    3. Vincent Eidhof (Judo Promotion Twente)

    Poule 4M4

    1. Erik Schimmel (Judovereniging Vos)
    2. Ward Hendriks (Hantei)
    3. Bram Oltvoort (Arends sportcentrum)